Cennik obowiązujący w klubie nocnym

Warszawa udostępnia swoim mieszkańcom wiele rozrywek o każdej porze dnia i nocy. Z pewnością za Tobą niejedna klubowa noc, w trakcie której przekonałeś się, że każdy klub go-go oferuje swoim klientom inne ceny alkoholi i poszczególnych usług. Warto wybrać miejsce, w którym koszt idzie w parze z jakością. Warszawski klub nocny Hustler może Ci to zagwarantować.

Zapoznaj się z cennikiem w klubie nocnym

Cennik w klubie nocnym zależy od wielu czynników. Wielu gości zastanawia się, dlaczego, kupując ten sam alkohol w kilku różnych barach, za każdym razem spotyka się z inną stawką. Pozwól, że wszystko Ci wyjaśnimy.

Wchodząc do pierwszego lepszego lokalu, możesz kupić tanie piwo lub drinka, a potem usiąść przy stoliku, pozostawiony samemu sobie. Niektórzy wybierają taką formę spędzania wieczorów — rozumiemy to. Jednak wyobraź sobie, że po przekroczeniu progu ekskluzywnego klubu nocnego witają Cię piękne hostessy, a każda z nich jest gotowa zaprezentować Ci dostępną ofertę usług i wyrafinowanych trunków. Chwilę później Twoim oczom ukazuje się bar, uginający się pod liczbą dostępnych butelek alkoholi z całego świata. Przechodząc na salę, widzisz tancerki, uczestniczące w tematycznym pole dance show. Część dziewcząt towarzyszy dżentelmenom w ich prywatnych lożach, a barman traktuje każdego gościa tak, jak zasługuje na to klient klasy VIP. Różnica jest wyczuwalna, prawda?

Cennik w klubie go-go w Warszawie przy ulicy Nowy Świat 3 uwzględnia pracę wszystkich wymienionych osób. Nabywając jeden z dostępnych w naszej ofercie pakietów, zyskujesz obsługę najwyższej jakości. Płacisz za standard i poczucie luksusu.

 

 

Cennik obowiązujący w klubie nocnym
Cennik obowiązujący w klubie nocnym

Ile kosztuje taniec w klubie go-go?

Jedną z najpopularniejszych usług w Hustler Gentlemen’s Club jest taniec prywatny w klubie nocnym. Wielu klientów powraca do nas ze względu na uzdolnione tancerki i niepowtarzalną atmosferę. Oprócz tematycznych show odgrywanych na scenie możesz skorzystać z osobistego pokazu. Wraz z wybraną artystką udajecie się do pokoju VIP na czas dwóch lub trzech utworów. To Wasza chwila na relaks, striptiz, rozmowę i pole dance z dala od tłumu.

Ile kosztuje taniec w klubie go-go? Występ może być częścią zakupionego przez Ciebie pakietu — ceny zaczynają się od 100 zł. Każda prywatna sesja tańca to dodatkowe 200 zł i uwierz nam — to usługa warta swojej ceny. Zarówno odosobniony spektakl, jak i sceniczne show, mogą także stać się częścią Twojego wieczoru kawalerskiego. Ceny podstawowych pakietów znajdziesz na naszej stronie internetowej, wybierając dział promocje. Aby uzyskać spersonalizowaną ofertę i dokonać rezerwacji, skontaktuj się z managerem.

Klub go-go w Warszawie — cennik oferty barowej

W cenniku w klubie nocnym Hustler nie mogło oczywiście zabraknąć wysokoprocentowych napojów. Wódkę, whisky, rum, tequilę, gin i wino sprzedajemy zarówno na kieliszki, jak i na butelki. Nie musisz odrywać się od znajomych i tancerek, aby dokonać zamówienia — możesz od razu zabrać ze sobą większą ilość wyrafinowanego trunku lub rozczęstować go w towarzystwie. Barowe ceny w klubie nocnym rozpoczynają się od 30-50 zł za kieliszek trunku. W ofercie posiadamy bowiem tylko najwyższej jakości alkohole z całego świata, niedostępne w innych warszawskich klubach. Rezerwacja w klubie Hustler to także gwarancja najwyższych standardów obsługi.

Cennik w klubie nocnym — ile kosztuje prywatna loża?

Poszukując cennika warszawskiego klubu go-go, z pewnością natrafisz na ofertę prywatnej loży. To coś więcej niż standardowa rezerwacja stolika. Prywatna loża to przestrzeń dla prawdziwych gości VIP, którzy zazwyczaj wybierają także usługę open bar i korzystają z towarzystwa jednej z naszych tancerek.

Cennik w klubie nocnym Hustler Gentlemen’s Club uwzględnia kilka wariantów biletów. Prywatną lożę w towarzystwie wybranej tancerki, dwóch sesji prywatnego spektaklu i nielimitowanego alkoholu gwarantuje Ci wersja DIAMOND w cenie 1400 zł. Pozostałe warianty prezentują się następująco:

  • Silver – 100 zł — darmowa taksówka, wejście do klubu, podwójny welcome drink i pole dance show,
  • Gold – 200 zł — darmowa taksówka, wejście do klubu, welcome drink, pole dance show i sesja prywatnego tańca,
  • Platinum – 450 zł — darmowa taksówka, wejście do klubu, open bar w wersji standard, pole dance show i sesja prywatnego tańca,
  • Rubin – 790 zł — darmowa taksówka, wejście do klubu, open bar w wersji VIP, pole dance show i prywatny taniec.

Klub go-go — ceny wieczoru kawalerskiego

Jeśli marzy Ci się wieczór kawalerski w klubie nocnym Hustler, możesz wybierać spośród dwóch dostępnych pakietów. Oferty przygotowaliśmy z myślą o potrzebach wszystkich dżentelmenów. Cennik w klubie nocnym obejmuje:

  • Pakiet Basic – 150 zł za osobę — wejście do klubu, rezerwacja prywatnej loży, dwa drinki i taniec prywatny dla pana młodego,
  • Pakiet Premium – 799 zł za osobę — wejście do klubu, rezerwacja prywatnej loży, open bar, shisha, podwójny taniec prywatny dla każdego uczestnika oraz tematyczne show na scenie z udziałem pana młodego.

Wybór oferty należy do Ciebie — my gwarantujemy Ci najwyższe standardy każdego wieczoru. Zapoznaj się z cennikiem w klubie nocnym Hustler i zafunduj sobie niezapomniane przeżycia.

 

Ekskluzywny klub nocny 3

WYBIERZ SWÓJ PAKIET I SKORZYSTAJ Z PROMOCJI ⤵

Wydarzenia tematyczne w naszym klubie

Facebook
Instagram