Atrakcje w klubie nocnym

Kluby nocne to miejsca, które tętnią życiem. A ten wyjątkowy, zlokalizowany w centrum stolicy luksusowy lokal przyciąga gości VIP, którzy pragną spróbować najlepszych alkoholi w towarzystwie prywatnych tancerek. Sprawdź, co może zaoferować ci miejsce przeznaczone dla prawdziwych dżentelmenów.

Klub nocny — atrakcje, które zapamiętasz na długo

Przestronne wnętrza, bogato wyposażony bar, pełen szyku dress code wszystkich zgromadzonych — to tylko początek atrakcji nocnego klubu Hustler. Zlokalizowany przy ulicy Nowy Świat 3 ekskluzywny klub oferuje swoim gościom najwyższe standardy.

Wybierając Hustler Gentlemen’s Club, decydujesz się na odkrycie czegoś nowego, wyjątkowego. To nie będzie kolejna klubowa noc, podobna do tych, które przeżyłeś już wielokrotnie. Atrakcje klubu nocnego w centrum Warszawy obejmują między innymi:

  • prywatne pokazy z wybranymi tancerkami w specjalnie przygotowanych, luksusowych pomieszczeniach,
  • wybór alkoholi z całego świata i bogatą ofertę napojów 0%,
  • dress code godny dżentelmenów,
  • darmowe taksówki dla gości,
  • tematyczne show z udziałem doświadczonych striptizerek,
  • oferty przygotowane z myślą o prestiżowych wieczorach kawalerskich.

Przekonaj się, że ten warszawski klub nocny go-go różni się od innych. Poznaj bliżej naszą ofertę.

 

 

Atrakcje klub nocny
Ekskluzywny klub nocny 2

Bar, który zabierze Cię w podróż dookoła świata

To jedna z pierwszych rzeczy, które rzucą ci się w oczy po przekroczeniu progu lokalu przy Nowym Świecie 3. Jedną z atrakcji klubu nocnego, którego renomę zna już cała Polska, jest właśnie bogato wyposażony bar. Nasze półki uginają się pod ciężarem wyrafinowanych trunków. W ofercie znajdziesz wysokoprocentowe napoje najwyższej jakości, takie jak whisky, brandy, rum, likiery i wyselekcjonowana wódka. Wiele z nich sprzedajemy nie tylko na kieliszki, ale także na butelki, które świetnie sprawdzą się jako dodatek do męskich wieczorów. Rozkoszuj się tańcem w klubie nocnym, mając swój ulubiony alkohol pod ręką.

Nasza oferta wyróżnia się na tle warszawskich lokali. W sprzedaży posiadamy trunki, których nie znajdziesz w żadnym spośród miejscowych sklepów i barów. Dzięki temu nasi goście czują się jeszcze bardziej wyjątkowo.

O czym jeszcze warto wspomnieć? Jeśli podczas dokonywania rezerwacji w klubie Hustler zdecydujesz się na bilet Platinum, Rubin lub Diamond, czeka na Ciebie open bar. Wybieraj spośród wersji standard i wersji VIP, która obejmuje najbardziej prestiżowe marki napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Prywatny taniec w klubie nocnym

Na czym powinien polegać prywatny taniec w klubie nocnym? Przede wszystkim goście klasy VIP oczekują, że odbędzie się on w naprawdę odosobnionym miejscu, w którym zarówno mężczyzna, jak i wybrana przez niego tancerka, poczują się komfortowo. Bezpieczeństwo i dyskrecja to domena Hustler Gentlemen’s Club. Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w wieczorze kawalerskim, czy jesteś rozpoznawalnym politykiem lub celebrytą, u nas możesz liczyć na anonimowość.

Luksusowe pokoje, w których odbywają się taneczne show, to tylko jedna spośród atrakcji w klubie nocnym. Zapoznając się z naszą ofertą biletów i dostępnych pakietów, szybko zauważysz, że wariant premium (bilet Diamond) oferuje towarzystwo wybranej tancerki w twojej osobistej loży przez całą noc. Cena obejmuje także podwójny taniec prywatny w klubie nocnym.

Oryginalne wydarzenia tematyczne

Klub nocny w Warszawie to idealne miejsce na spontaniczną zabawę w dobrym stylu i organizację wieczoru kawalerskiego. Jedną z największych atrakcji dostępnych w Hustler Gentlemen’s Club są jednak wyjątkowe eventy. Wydarzenia tematyczne, o których informujemy z wyprzedzeniem za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych i strony internetowej, dotyczą między innymi okazji takich jak Halloween. Jednak jest ich o wiele więcej niż dni wyróżnionych w kalendarzach. W Hustler sami kreujemy dla Ciebie wyjątkowe przeżycia i emocje. Jeśli planujesz spędzić weekend w mieście, w wykwintnym stylu, koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy na nadchodzący koniec tygodnia.

To dobry moment, aby wspomnieć, że Hustler należy do właściciela New Orleans Gentlemen’s Club. Warto obserwować wszystkie wydarzenia organizowane przez nasze Dwa Światy. Z pewnością znajdziesz atrakcję klubu nocnego, która spełni Twoje oczekiwania.

Pole dance show, którego nie zapomnisz

Prywatny taniec w nocnym klubie go-go to wyjątkowe przeżycie. Hustler idzie jednak o krok dalej, proponując swoim gościom tematyczne show. Odgrywane na scenie scenariusze z udziałem kilku tancerek podlegają modyfikacjom, dzięki którym stałym bywalcom naszego prestiżowego lokalu nie grozi nuda. Ta atrakcja klubu nocnego wyśmienicie sprawdza się podczas wieczorów kawalerskich, kiedy do odważnej zabawy na podium włączany jest pan młody.

Pole dance show to coś, co uwielbiają zarówno panowie, jak i tancerki. Ten taniec pozwoli Wam uwolnić swoją kreatywność i pobudzi wszystkie zmysły! Nasze artystki opanowały rozpalające wyobraźnię ruchy do perfekcji.

Wieczór kawalerski inny niż wszystkie

Wieczór kawalerski w klubie nocnym może być niezapomnianym przeżyciem. Kluczowy jest wybór lokalu, w którym poczujecie się jak goście klasy VIP. Managerowie Hustler Gentlemen’s Club przygotowali dla swoich klientów specjalne oferty i atrakcje, które pozwalają im na zabawę w amerykańskim stylu.

Na uczestników tej wyjątkowej imprezy czeka transport pod drzwi klubu, prywatna loża i taniec, powitalne drinki, a w wersji premium — open bar z dostępem do prestiżowych alkoholi.

Odwiedź Hustler i przekonaj się, że ten klub nocny w Warszawie zasłużył na swoją renomę! 

Ekskluzywny klub nocny 3

WYBIERZ SWÓJ PAKIET I SKORZYSTAJ Z PROMOCJI ⤵

Wydarzenia tematyczne w naszym klubie

Facebook
Instagram