Ekskluzywny klub nocny

Mieszkańcy i bywalcy Warszawy mogą wybierać spośród wielu klubów nocnych ulokowanych na terenie stolicy. Jeśli jednak chcesz być traktowany priorytetowo, niczym prawdziwy gość VIP, podejmij rozsądną decyzję. Odwiedzając Hustler Gentlemen’s Club przekonasz się, co oznacza luksus, bezpieczeństwo i bogata oferta. Gotowy na niezapomniane wrażenia?

Czym charakteryzuje się ekskluzywny klub?

Co kryje się pod pojęciem ekskluzywnego klubu i czym takie miejsce różni się od standardowych lokalizacji? W prestiżowych lokalach możesz liczyć przede wszystkim na specjalne traktowanie. Niezależnie od tego, czy organizujesz wieczór kawalerski, rezerwujesz stolik lub lożę, czy chcesz skorzystać z oferty klubu go-go, luksusowe kluby w Warszawie sprostają Twoim oczekiwaniom. Hustler Gentlemen’s Club zapewnia:

– najwyższe standardy obsługi,
– bogatą ofertę wyrafinowanych alkoholi,
– darmowe taksówki do klubu dla gości wliczone w cenę specjalnych pakietów,
– transparentny system rezerwacji miejsc,
– dodatkowe atrakcje wysokiej jakości.

Rezerwacja w klubie Hustler jest gwarancją niezapomnianych wrażeń i luksusu. Ekskluzywny klub to miejsce dla prawdziwych dżentelmenów. Elegancki dress code, wykwalifikowani pracownicy, alkohole z całego świata — tego nie zapewnią Ci wszystkie najmodniejsze kluby w Warszawie. Wybierz najwyższą jakość, zlokalizowaną przy Nowym Świecie.

 

Ekskluzywny klub nocny
Ekskluzywny klub nocny 2

Ekskluzywny klub nocny w Warszawie — jakie atrakcje czekają na gości?


Oferta
najbardziej ekskluzywnego klubu w Warszawie przerośnie Twoje oczekiwania. Poznaj najważniejsze atrakcje, które sprawią, że zechcesz do niego wrócić.

 • Taniec prywatny w klubie nocnym z wybraną partnerką w luksusowym pokoju. To atrakcja, która sprawdzi się nie tylko podczas wieczorów kawalerskich.
 • Striptiz, którego dotąd nie znałeś. Zmysłowy, pomysłowy, tematyczny. Także w specjalnie przygotowanym, odosobnionym pomieszczeniu.
 • Obsługa kelnerska i barmańska, która spełni Twoje oczekiwania i najwyższe standardy. 
 • Darmowe taksówki dla gości — w cenie poszczególnych pakietów — które bezpiecznie dowiozą Cię prosto pod wejście klubu.
 • Wyrafinowana karta alkoholi, od autorskich drinków po klasykę, czyli najwyższej jakości whisky, brandy i rum. Nasz bar wyposażony jest w najlepsze alkohole z całego świata.
 • Ekskluzywny klub oznacza także wyjątkową atmosferę. Klasa, która towarzyszy podaniu każdej szklanki wypełnionej trunkiem najwyższej jakości, to coś, na co zasługujesz jako prawdziwy dżentelmen.

Dla kogo przeznaczony jest ekskluzywny klub?

Zastanawiasz się, gdzie imprezować w Warszawie? Drinki możesz wypić w wielu klubach dla panów. Posłuchasz w nich muzyki, pośmiejesz się, zatańczysz. Jednak ekskluzywny klub to miejsce dla osób, dla których liczy się atmosfera, prestiż i niezapomniane wrażenia. Hustler nie oferuje ci kolejnej zakrapianej nocy, lecz wspomnienia, do których będziesz wracał z przyjaciółmi przez długi czas. W naszym lokalu możesz liczyć także na atrakcyjne promocje.

Linia ekskluzywnych warszawskich klubów przyjmuje gości o statusie VIP, którzy mogą liczyć na bezpieczeństwo, dyskrecję i znamienitą obsługę.

Ekskluzywny klub w Warszawie — poznaj ofertę biletów wstępu i wyjątkowych pakietów

Nadszedł czas, abyś poznał szczegóły. Wybierając Hustler lub New Orleans Gentlemen’s Club, który należy do tego samego właściciela, możesz liczyć nie tylko na atrakcyjne pakiety, ale także spersonalizowane oferty. Te Dwa Światy w Warszawie z pewnością Cię nie zawiodą.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz formularz kontaktowy. Wypełnij go starannie, uwzględniając rodzaj i termin rezerwacji, liczbę gości, dodatkowe atrakcje i uwagi, abyśmy mogli sprostać Twoim oczekiwaniom. 

W ekskluzywnym klubie nocnym w Warszawie przy ulicy Nowy Świat 3 czekają na Ciebie następujące bilety:

 • Silver w cenie 100 zł, obejmujący darmową taksówkę, wejście do lokalu, podwójny welcome drink i show pole dance,
 • Gold w cenie 200 zł, wzbogacony o prywatny taniec,
 • Platinum w cenie 450 zł, który zawiera w sobie standardowy open bar,
 • Rubin w cenie 790 zł, czyli open bar VIP, obejmujący najlepszej jakości alkohole i napoje 0%,
 • Diamond w cenie 1400 zł, czyli prawdziwy luksus: open bar, butelka szampana, prywatna loża i obecność wybranej tancerki.

Wybieraj wedle własnego uznania. Bez względu na wykupiony pakiet, w Hustler w Warszawie czekają na Ciebie niezapomniane przeżycia.

 

Ekskluzywny klub nocny 3

WYBIERZ SWÓJ PAKIET I SKORZYSTAJ Z PROMOCJI ⤵

Wydarzenia tematyczne w naszym klubie