Wieczór kawalerski w klubie nocnym

Wieczór kawalerski w klubie nocnym — atrakcje, których nie zapomnisz

Dobry wieczór kawalerski w klubie nocnym powinien zapewnić wszystkim gościom szereg atrakcji. Ekskluzywny klimat sprawi, że każdy poczuje się jak gość klasy VIP. W centrum Warszawy możecie liczyć między innymi na:

 • prywatne tańce z wybranymi partnerkami w ekskluzywnych pokojach,
 • udział striptizerek,
 • bar z szeroką gamą alkoholi do wyboru, od tradycyjnych drinków, po autorskie przepisy i wyrafinowane klasyki, takie jak whisky i rum,
 • idealną muzykę,

dyskrecję i wysoki poziom bezpieczeństwa. Możecie bawić się do rana, bez przykrych konsekwencji i poczucia winy!

Jak ubrać się na wieczór kawalerski organizowany w klubie nocnym?

Jednym z pomysłów na wieczór kawalerski w klubie nocnym jest odpowiedni dress code, który możecie ustalić wspólnie. Strój jest bez wątpienia jednym z tych elementów, które pozwolą Wam poczuć luksus i zatracić się w dobrej zabawie. Zdecydujcie się na eleganckie koszule utrzymane w podobnym tonie i jednakowe dodatki, takie jak krawaty lub muchy, które wypadną świetnie na wspólnych zdjęciach. Mile widziane są także marynarki, markowe obuwie i garnitury. Nie zapomnijcie poinformować o ustaleniach wszystkich gości.

Wieczór kawalerski w klubie nocnym — czy warto wybrać takie rozwiązanie?

Organizacja wieczoru kawalerskiego w klubie nocnym to szansa na niezapomniane wspomnienia. Taka impreza prawdopodobnie się nie powtórzy, dlatego nie warto decydować się na ryzykowne, wątpliwe rozwiązania. Tej nocy pan młody i jego goście powinni czuć luksus i bezpieczeństwo, od momentu wejścia do taksówki i klubu go-go, do białego rana. Skorzystajcie z okazji i zapewnijcie sobie wyrafinowane atrakcje. Centrum Warszawy i klub Hustler czeka na Wasze wspólne wspomnienia!

WYBIERZ SWÓJ PAKIET ⤵

Na ten wieczór przygotowaliśmy dla Państwa Pakiet Basic.

Hustler Basic

jedynie 150 zł za osobę

(minimum 5 osób)

Pakiet Basic składa się z:

Darmowego wejście do klub dla każdej osoby

Rezerwacji prywatnej loży

Dwóch drinków do odbioru na barze dla każdej osoby (wódka / whisky + soft lub duże piwo)

Tańca prywatnego dla przyszłego Pana Młodego z dowolnie wybraną tancerką w pokoju VIP.

Zależy Ci na wyjątkowej zabawie dla każdego z Twoich towarzyszy? Rozbuduj pakiet VIP do poziomu PREMIUM i wkręć w wir zabawy każdego ze swoich gości! Niezapomniane wieczory kawalerskie!

Hustler PREMIUM

799 zł za osobę

(minimum 5 osób)

Pakiet Premium składa się z:

Darmowego wejście do klub dla każdej osoby

Rezerwacji prywatnej loży

Pakietu open bar dla każdej osoby (wódka/whisky/gin/tequila/piwo/wino/napoje bezalkoholowe – no limit!)

Shishy

2 żetonów dla każdego uczestnika, do wykorzystania na tańce prywatne z dowolnie wybranymi tancerkami w pokoju VIP!

Tematycznego show na scenie z udziałem dwóch tancerek i Pana Młodego – TYLKO DLA ODWAŻNYCH! (Istnieje kilka scenariuszy show do wyboru, ale możemy również dostosować tematykę do pomysłu organizatora)

Dzień ślubu i wesela to tylko jeden z terminów, który pan młody i jego goście powinni uwzględnić w kalendarzu. Niepowtarzalnych wrażeń powinien dostarczyć Wam także wieczór kawalerski. Tradycją jest, że jego organizacją zajmuje się świadek, jednak bardzo często w przygotowania zaangażowani są wszyscy zaproszeni panowie. Sprawdźcie, o czym musicie pamiętać i dowiedzcie się, dlaczego organizacja wieczoru kawalerskiego w klubie nocnym Hustler to dobry pomysł.

Jak zorganizować wieczór kawalerski?

W Internecie znajdziesz mnóstwo pomysłów na wieczór kawalerski. Sądzimy jednak, że nie bez powodu zostałeś świadkiem pana młodego. Dobrze go znasz, dlatego z pewnością rozważasz już konkretne atrakcje. Nie oznacza to oczywiście, że nie otrzymasz od nas pomocy. Wręcz przeciwnie — poniżej znajdziesz wiele cennych wskazówek, które podpowiedzą Ci, jak zorganizować wieczór kawalerski. Zacznijmy od podstaw.

 • Pierwszą czynnością, którą musisz wykonać, jest ustalenie terminu zabawy wspólnie z głównym zainteresowanym.
 • Kolejny krok to sporządzenie listy gości. Zapewne wiesz, z kim pan młody chciałby spędzić ten dzień, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyście przygotowali ją wspólnie. W tym miejscu najczęściej kończy się ingerencja pana młodego w jego wieczór kawalerski. Nadchodzi moment niespodzianek.
 • Teraz czas na skontaktowanie się z gośćmi i ustalenie szczegółów wspólnej imprezy. Jej organizacja może spocząć wyłącznie na Twoich barkach, jednak my rekomendujemy podział obowiązków. Takie rozwiązanie nie tylko Cię odciąży, ale także sprawi, że pozostali bliscy pana młodego, poczują się zaangażowani i wyróżnieni.
 • Wieczór kawalerski w klubie nocnym lub jakiejkolwiek innej lokalizacji wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsca. Nie warto z nią zwlekać, ponieważ luksusowe atrakcje spotykają się z dużym zainteresowaniem! Rezerwacji w klubie Hustler dokonasz za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza lub kontaktując się bezpośrednio z managerem.

 

wieczor kawalerski w klubie nocnym
wieczor kawalerski w klubie nocnym

Wieczór kawalerski w klubie nocnym — o tym pamiętaj podczas organizacji

 1. Gust i charakter pana młodego.

Na wieczorze kawalerskim wszyscy goście powinni się świetnie bawić. Nie zapominajmy jednak, że kluczowe jest zorganizowanie ekskluzywnej niespodzianki dla pana młodego. Dobrym pomysłem będzie stworzenie listy jego ulubionych trunków, utworów i zabaw.

 1. Budżet.

Dobrą zabawę możesz zorganizować niezależnie od kwoty, jaką dysponujesz. Przykładowo, decydując się na wieczór kawalerski w klubie nocnym, możesz dowolnie dobierać atrakcje i menu. Warto jednak na samym początku ustalić, ile środków planujecie przeznaczyć na wspólną rozrywkę.

 1. Komfort gości.

Jako organizator odpowiadasz za komfort wszystkich zaproszonych osób. Warto zapewnić im dojazd na miejsce, poczucie bezpieczeństwa i luksusową zabawę. Aby to zrobić, możesz wybrać ekskluzywny klub nocny w centrum Warszawy Hustler. Jego manager zadba o spełnienie Waszych oczekiwań.

Wieczór kawalerski w klubie nocnym — na jaki koszt powinieneś się przygotować?

Cenę wieczoru kawalerskiego w klubie nocnym w Warszawie dostosujecie do Waszych potrzeb i możliwości. Aby mieć pewność, że koszt będzie szedł w parze z jakością, wybierzcie Hustler Gentlemen’s Club, a po rezerwacji miejsca na minimum 5 osób (pierwszym krokiem do jej wykonania jest wypełnienie formularza kontaktowego) zdecydujcie się na jeden z dostępnych pakietów. Nie zapominajcie, że Hustler oferuje swoim klientom atrakcyjne promocje.

 • Pakiet Basic w cenie 150 zł za osobę, obejmujący wejście do klubu, miejsce w luksusowej loży, dwa drinki i taniec prywatny w klubie nocnym z wybraną tancerką dla pana młodego.
 • Pakiet Premium w cenie 799 zł za osobę. Taki wieczór kawalerski w klubie nocnym obejmuje dodatkowo open bar, shishę, prywatne tańce dla każdego spośród gości oraz odegranie tematycznego show na klubowej scenie. Wrażeń nie zabraknie!

Marzysz o ekskluzywnej imprezie, którą Twoi przyjaciele zapamiętają na całe życie? Luksusowy klub go-go zlokalizowany przy ulicy Nowy Świat może zaoferować Wam niezapomnianą noc! Hustler należy do właściciela New Orleans Gentlemen’s Club — te Dwa Światy wiążą się z luksusem i atrakcyjnymi, spersonalizowanymi ofertami.

 

wieczor kawalerski w klubie nocnym

Wydarzenia tematyczne w naszym klubie

Facebook
Instagram