Wieczór kawalerski

ENJOY A NEW WAY OF LIVING

Jak może wyglądać wieczór kawalerski dla przyszłego Pana Młodego w najlepszym klubie nocnym w Warszawie? Dokładnie tak, jak go sobie wyobrazisz! Hustler zmienił właściciela i standardy działania, dzięki czemu oferujemy najwyższą jakość, bezpieczeństwo i szaloną zabawą w prawdziwie amerykańskim stylu. Hustler to legenda!

Zorganizujemy więc imprezę, jakiej nigdy nie zapomnisz! Niech będzie to czas wyjątkowej zabawy! Jesteśmy w stanie dostosować każdy, nawet najmniejszy element, do Twoich oczekiwań. Poczuj się wyjątkowo, komfortowo i bezpiecznie. W Hustler Gentlemen’s Club znajdziesz najpiękniejsze dziewczyny, alkohol z całego świata i amerykański klimat!

Wieczór kawalerski w Warszawie?

Jesteś ciekawy oraz głodny wrażeń? Jeśli tak, to w Hustlerze będziesz czuć się, jak u siebie!
Hustler też taki jest! Wieczór pełen atrakcji! Tylko u nas znajdziesz parkiet do tańczenia i najlepsze tancerki, których umiejętności oraz urodę możesz podziwiać na scenie. A także na parkiecie! Nie musisz martwić się jak zorganizować wieczór kawalerki pełen atrakcji.

Pamiętaj, że na nas możesz liczyć, dlatego w trosce o Wasz komfort, wyślemy naszego kierowcę, który przywiezie Ciebie i Twoich znajomych do klubu, zupełnie za darmo!

Więc baw się bez granic!

Jesteś gościem VIP i planujesz wieczór kawalerski?

Nic prostszego, organizację imprez dla znanych osobistości świata polityki czy celebrytów mamy w małym palcu! Nie jeden gość VIP imprezował u nas do białego rana, bez wścibskich nosów paparazzi i kamer! Zamykamy klub i skupiamy się na organizacji Twojej wymarzonej imprezy.

Jesteśmy odważni.

jesteśmy jedyni w swoim rodzaju.

Jesteśmy HUSTLER!

Pakiety na wieczory kawalerskie

*Wszystkie pakiety na wieczory kawalerskie obowiązują wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji dla grup złożonych z minimum 5 osób. 

Wieczór Kawalerski w Hustler Gentlemen’s Club, to niesamowite przeżycie, które stanie się wspaniałym i niepowtarzalnym wspomnieniem.

Na ten wieczór przygotowaliśmy dla Państwa Pakiet Basic.

Hustler Basic

jedynie 150 zł za osobę

(minimum 5 osób)

Pakiet Basic składa się z:

Darmowego wejście do klub dla każdej osoby

Rezerwacji prywatnej loży

Dwóch drinków do odbioru na barze dla każdej osoby (wódka / whisky + soft lub duże piwo)

Tańca prywatnego dla przyszłego Pana Młodego z dowolnie wybraną tancerką w pokoju VIP.

Zależy Ci na wyjątkowej zabawie dla każdego z Twoich towarzyszy? Rozbuduj pakiet VIP do poziomu PREMIUM i wkręć w wir zabawy każdego ze swoich gości! Niezapomniane wieczory kawalerskie!

Hustler PREMIUM

799 zł za osobę

(minimum 5 osób)

Pakiet Premium składa się z:

Darmowego wejście do klub dla każdej osoby

Rezerwacji prywatnej loży

Pakietu open bar dla każdej osoby (wódka/whisky/gin/tequila/piwo/wino/napoje bezalkoholowe – no limit!)

Shishy

2 żetonów dla każdego uczestnika, do wykorzystania na tańce prywatne z dowolnie wybranymi tancerkami w pokoju VIP!

Tematycznego show na scenie z udziałem dwóch tancerek i Pana Młodego – TYLKO DLA ODWAŻNYCH! (Istnieje kilka scenariuszy show do wyboru, ale możemy również dostosować tematykę do pomysłu organizatora)

Dlaczego Warto zorganizować wieczór kawalerski w Warszawie? Aktualnie, nie ma w Polsce bardziej imprezowego miasta jak właśnie Warszawa. To właśnie tu znajdziesz najwięcej atrakcji dla wieczorów kawalerskich, a impreza zorganizowana w Hustler Gentlemen’s Club jest gwarancją sukcesu, a spędzony czas zapadnie w pamięci na długo! Gwarantujemy, że serwowane przez nas atrakcje, na długi czas pozostaną w pamięci Twojej jak i osób Tobie towarzyszących.

Życzymy udanej zabawy!

Wieczory kawalerskie Warszawa – Hustler Gentlemen’s Club

ul. Nowy Świat 3, 00-496 Warszawa

Marcin: + 48 600 062 745

Rafał: +48 600 016 183

tel. nocny ( po godz. 21:00) +48 600 061 113

E-mail: info@hustlerclub.pl

Zapraszamy!

Facebook
Instagram