Warsaw finest & most
prestigious
gentlemen's club
Visit Hustler to meet
20 beautiful dancers
every night


Szeroki wybór alkoholi


Najpiekniejsze tancerki Hustler


VIP room dostepny po rezerwacjiLokalizacja w centrum Warszawy 

Klub Hustler

Klub Hustler to prestiżowy gentlemen’s club zlokalizowany w samym centrum Warszawy. Klub wita swoich gości codziennie od godziny 21 do 5 rano. 

Pierwszy i jak na razie jedyny klub Hustler w Europie zaprasza do spędzenia czasu w ekskluzywnym wnętrzu oraz w towarzystwie najpiękniejszych tancerek. Klub Hustler oferuje duży wybór alkoholi. Jest to wspaniałe miejsce zarówno do spotkania biznesowego jak i prywatnego.

Odwiedź klub Hustler zawsze, kiedy masz ochotę na wspaniałą rozrywkę w towarzystwie najpiękniejszych tancerek z całego świata

Testimoniale

Plan to make Warsaw Hustler Gentlemen’s Club part of your ultimate Warsaw adventure, the place to make your night exactly what you imagine....
Warsaw Advisor
Every time I come to Hustler Warsaw I feel like a prince. The girls are so nice and I completely enjoy time here!...
John, UK.

 

Kontakt

Klub Hustler jest dogodnie zlokalizowany w samym centrum Warszawy. Klub jest dobrze znany więc jego znalezienie nie będzie stanowiło problemu.

Klub Hustler zlokalizowany jest pomiędzy rondem Carlesa de Gaulle’a (rondo z palmą) a Placem Trzech Krzyży. Skontaktować się z nami można można drogą elektoniczną pisząc na adres info@hustlerclub.pl lub korzystając z formularza kontaktowego.

Nowy Świat 3, Warszawa
Rezerwacje: +48 22 826 56 05

Formularz kontaktowy

captcha

 


Praca w Hustler

Jeżeli jesteś zainteresowana pracą w warszawskim klubie Hustler skontaktuj się z nami.

Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Aby zostać tancerką w klubie Hustler musisz mieć przynajmniej 18 lat, posiadać paszport Unii Europejskiej lub pozowolenie na legalną pracę w Polsce. Wymagana jest także znajomość języka angielskiego, umiejętność nawiązywania kontaktu z gośćmi oraz ciekawa osobowość.

Klub Hustler prowadzi stałą rekrutację. Spotkania w sprawie pracy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod numerem +48 22 826 56 05 lub mailowo na adres info@hustlerclub.pl

[an error occurred while processing this directive]